• Hayat Club
    Sporun ve Sağlıklı Yaşamın Adresi...
  • Hayat Club
    Spora Dair Ne Varsa Birlikte Yaşayalım Diye.
  • Hayat Club
    Sizleri Bekliyoruz

Sağlıklı Bir Yaşam İçin En Kısa Zamanda Salonumuzu Ziyaret Etmenizi Bekliyoruz

Hayat Club Hizmetlerimiz

Üyelik Paketlerimiz

Size en uygun salon paketlerimizden birini seçerek sporla gelen sağlıklı yaşama "Merhaba!" deyin. Paketlerimiz dışında dilerseniz size özel olarak hazırlayacağımız sportif faliyet programındanda yararlanabilirsiniz.

Koçluk

Sportif aktiviteleriniz için uzman kadromuz gözetiminde planlı ve disiplinli bir çalışma için sizlerin yanındayız.

Fitness

Vucut yapınıza uygun kas geliştirme, vucut toparlama gibi özel egzersiz yöntemleriyle birlikte uzman kadromuz eşliğinde çalışmaya başlayabilirisiniz.

Spor Okulları

Polis Okulları, Besyo ve Özel Yetenek ile öğrenci alımı yapan kurumlar için sportif faliyet alanında uzman kadromuzla sizleri geleceğiniz için uzman kadromuzla mulakatlara hazırlıyoruz.

ve daha fazlası...

orma girmek, kondisyonu arttırmak, eğlenmek, kasları güçlendirmek, sağlıklı yaşamak, zinde ve sağlıklı olmak, yani amacınız ne olursa olsun spor yapmak isteyen herkese birbirinden çeşitli alternatifler sunan Hayat Club pilates, aerobik ve spor okullarına hazırlamada profesyonel hocalar eşliğinde yaratıcı bir biçimde sunmaktadır.
Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Çorum'un lider Spor tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.
Adres: Üçtutlar Mh. Bayındır 1. Sk. No: 19/A Ege Apt. ÇORUM (Şehir Stadyumu Arkası)
Telefon: 0364 226 80 40
Fax:0364 226 80 40
E-Mail: info@hayatclub.com

Salonumuzdan Görüntüler


Geleceğiniz için Sağlıklı Güvenli Disiplinli spor'un adresi HAYAT CLUB ...

Keyifli ve Eğlenceli zamanın yanı sıra uzman kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz.

Sağlıklı
Güvenli
Disiplinli
Hayat Club